Aktualności
Badania USG.

Zapraszamy na badania USG ginekologiczno- położnicze oraz uroginekologiczne / w diagnostyce nietrzymania moczu/.


Ginekologia estetyczna

 Więcej informacji w zakładce ginekologia estetyczna w głównym menu. Zapraszamy.


LASEROWE leczenie nietrzymania moczu i laserowe ujędrnianie ścian pochwy

Wprowadzamy zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu oraz laserowej  rewitalizacji  (ujędrniania) ścian pochwy po porodzie i w okresie menopauzy.


 
Podstrony:  1  2 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Ginekologia estetyczna

 Dbałość o wygląd zewnętrzny jest ważny dla  kobiet w każdym wieku i jest zjawiskiem powszechnym w wielu krajach. Wiadomo,  że od dobrego wizerunku zależy możliwość osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym. Wraz ze wzrostem świadomości, rosną oczekiwania pacjentek w stosunku do lekarzy wszystkich specjalności. Coraz częściej kobiety zgłaszają się do ginekologów, celem poprawienia jakości współżycia, która uległa pogorszeniu po licznych i ciężkich porodach. Innymi powodami wizyt u ginekologów są  blizny pochwy i krocza, zwężenia lub znaczne poszerzania pochwy, obniżenia ścian pochwy, oraz wysiłkowe nietrzymanie moczu. Wszystkie te  patologie mają często  związek z odbytymi porodami i mogą być chirurgicznie skorygowane. Jeszcze kilka lat  temu  zabiegi:  plastyki krocza, plastyki pochwy, odtwarzania błony dziewiczej,  nacięcia niepodatnej błony dziewiczej, labioplastyki - pomniejszenia nienaturalnie przerośniętych warg sromowych mniejszych lub powiększenia nierozwiniętych warg sromowych większych, czy liporedukcji , należały do rzadko wykonywanych operacji. Dzisiaj nie  wprawia w zakłopotanie ani lekarzy, ani pacjentki dyskusja na temat niekorzystnych zmian, jakie zaszły w narządzie rodnym   kobiety w związku z odbytymi porodami  i  możliwości korygowania  tych  zmian. Nie powinna  dziwić niektórych lekarzy, chęć poprawy wyglądu zewnętrznych narządów płciowych przez część kobiet, dla których ma to niezwykle istotne znaczenie. Obecnie coraz więcej kobiet, oczekuje  metod chirurgicznego postępowania, które pozwalają na krótką hospitalizację, szybką rekonwalescencję i dobry efekt kosmetyczny po leczeniu operacyjnym. Wszystkim tym, co prowadzi do poprawy jakości życia kobiet, oraz  ma bezpośredni, bądź pośredni związek z ginekologią operacyjną, zajmuje się ginekologia estetyczna.

 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja