Aktualności
Desirial- NOWOŚĆ ! Zabiegi w ginekologii estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego

Desirial otwiera nowe możliwości leczenia dolegliwości okresu menopauzy, wieku okołomenopauzalnego i rozrodczego kobiety wynikające z suchości sromu i przedsionka pochwy, pochwy oraz odbudowy utraconej objętości warg sromowych większych.


Leczenie nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego

Uroginekologia- leczenie nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego nieoperacyjne ( nowoczesna pessaroterapia) i operacyjne.


Profilaktyka raka szyjki macicy

Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 25- 59 lat na bezpłatne badania cytologiczne w ramach programu „Profilaktyka raka szyjki macicy”, które przysługuje w okresach 3- letnich.


 
Podstrony:  1  2 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Witamy w NZOZ „JOLA- MED”
Foto
Foto
Foto
Foto

OD DNIA 01 PAŹDZIENIKA 2017  NZOZ JOLA-MED  ZMIANA ADRESU DZIAŁANIA PRZYCHODNI

NOWY ADRES: 

OPOLE, UL. OZIMSKA 25, KASKADA / III PIĘTRO

 

NZOZ „ JOLA-MED” został utworzony z myślą o zapobieganiu chorobom i ich leczeniu, a także w trosce o dobre samopoczucie kobiet. Tu Panie mogą znaleźć, intymną atmosferę, dyskrecję, profesjonalizm medyczny, miłą opiekę lekarsko -pielęgniarską.

Przychodnia oferuje podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną z zakresu:

  • ginekologii
  • ginekologii dla dziecząt
  • uroginekologii (kompleksowe  leczenie i diagnostyka nietrzymania moczu)
  • schorzeń okresu przekwitania
  • położnictwa
  • patologii ciąży
  • ginekologii estetycznej ( kosmetycznej)
  • ultrasonografii- w tym w uroginekologii

Przychodnia mieści się przy ulicy Ozimskiej 25/ IIIp.Kaskada w Opolu. W części ambulatoryjnej znajdują się gabinety ginekologiczne oraz gabinet zabiegowy. Przychodnia została założona w 2008 r. przez lek. med. Jolantę Wiśniewską. Przychodnia stopniowo rozszerza zakres świadczonych usług o te dziedziny medycyny, które służą poprawie jakości życia kobiet i opieki nad kobietami ciężarnymi.

Jako jedyni na Opolszczyźnie prowadzimy kompleksową diagnostykę uroginekologiczną- badanie uroginekologiczne, badania urodynamiczne, specjalistyczne usg uroginekologiczne. Stosujemy metody nieoperacyjne leczenia nietrzymania moczu: pessaroterapia, laseroterapia, elektrostymulacje i biofeedback

Wszystkim pacjentkom zapewniamy anonimowość i pełną dyskrecję. Ważną rekompensatą za wykonaną usługę jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja naszych pacjentek.
 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja