Aktualności
Badania USG.

Zapraszamy na badania USG ginekologiczno- położnicze oraz uroginekologiczne / w diagnostyce nietrzymania moczu/.


Ginekologia estetyczna

 Więcej informacji w zakładce ginekologia estetyczna w głównym menu. Zapraszamy.


LASEROWE leczenie nietrzymania moczu i laserowe ujędrnianie ścian pochwy

Wprowadzamy zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu oraz laserowej  rewitalizacji  (ujędrniania) ścian pochwy po porodzie i w okresie menopauzy.


 
Podstrony:  1  2 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Desirial- linia zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego

 

Czy wiesz, że:

 • 25% kobiet z problemem suchości pochwy i sromu szuka pomocy u lekarza

 • 16% kobiet zapytanych przez lekarza, przyznaje się do problemu

 • 58% ma dolegliwości z powodu suchości pochwy i sromu

 • 43% skarży się na nieudane życie seksualne spowodowane suchością pochwy i sromu

 • 26% unika kontaktów seksualnych z powodu dolegliwości ze strony pochwy

 • 83% kobiet w okresie menopauzy nie rozmawia o swoich problemach intymnych

 • 59% ukrywa swoje dolegliwości przed partnerem

 • 71% wcale nie leczy objawów

Preparat DESIRIAL stworzono celem zlikwidowania wszelkiego rodzaju dolegliwości okolic intymnych kobiety, dlatego też powstał w dwóch wariantach:

 

 • DESIRIAL -stosowany u kobiet w wieku okołomenopazualnym oraz rozrodczym,u których występują problemy z suchością i podrażnieniami wywołującymi świąd i dyskomort lub w przypadku bolesności sromu.

 

 • DESIRIAL PLUS - stosowany u kobiet w wieku okołomenopauzalnym, menopazualnym lub w wieku rozrodczym, które skarżą się na umiarkowany, częściowy bądź całkowity zanik warg sromowych większych.

 

 

Wypełnianie warg sromowych

 

Wypełnianie warg  sromowych to oprócz estetyka, także ochrona przeciwko infekcjom i podrażnieniom okolic intymnych. Preparaty DESIRIAL   stosowane w ginekologii, umożliwiają powiększenie warg sromowych  w przypadku wad rozwoju anatomicznego, jak i problemów związanych ze zmianą wagi, oraz zmian zachodzących z wiekiem czy po przebytych  chorobach.

Wskazania do zabiegu:
Zabiegi wypełniania warg sromowych są wykonywane zarówno u młodych kobiet, które zgłaszają chęć zmiany ich wyglądu, jak i u kobiet, u których w wyniku zbyt małych warg sromowych większych nie ma dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego, co może powodować częste infekcje i podrażnienia. U kobiet w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym,  po znacznej utracie wagi

Opis zabiegu:
Na zabieg pacjentka przychodzi z ogolonymi intymnymi częściami ciała. Lekarz dezynfekuje i znieczula miejscowo powierzchnię zabiegową. Następnie, za pomocą kaniuli, wprowadza preparat na bazie kwasu hialuronowego, odpowiednio go rozprowadzając na danej powierzchni. Zabieg trwa około 30 minut.

Efekty:
Zabieg zwiększa objętość i napięcie skóry warg sromowych większych. Poprawie ulega  też ich kształt. Efekt utrzymuje się do 2 lat.

Po zabiegu:
Pacjentka wraca do swoich codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu. Nie ma żadnych specjalnych  ograniczeń ani zaleceń. Po ustąpieniu znieczulenia może być odczuwalny dyskomfort w postaci niewielkiego bólu.

 

Przeciwwskazania:

 

 • ciąża,

 • stany zapalne okolicy zabiegowej,

 • infekcje w okolicy podania preparatu.

 

Rewitalizacja warg sromowych oraz pochwy.

 

Kobiety mające problemy z elastycznością oraz suchością skóry i śluzówki w okolicach intymnych mogą poddać się temu zabiegowi, który ma właściwości nawilżające i lekko wypełniające.

 

Wskazania do zabiegu rewitalizacji:

 

 • wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych,

 • częste urazy, otarcia, które zwiększają wrażliwość okolic intymnych,

 • ból w okolicy sromu,

 • świąd okolic intymnych,

 • utrata objętości tkanki okolic intymnych.

Przebieg zabiegu:
Na zabieg pacjentka przychodzi z ogolonymi intymnymi częściami ciała. Lekarz dezynfekuje i znieczula okolicę zabiegową. Za pomocą kaniuli wstrzykiwany jest kwas hialuronowy w okolice warg sromowych. Zabieg trwa około 30 minut.

Efekty:
Nawilżona skóra okolic intymnych jest bardziej elastyczna, bardziej odporna na uszkodzenia i otarcia. Znacznie zmniejszają się dokuczliwe dolegliwości w postaci bólu czy świądu. Delikatnie zwiększa się objętość warg sromowych. Efekty utrzymują się przez około rok.

 

Po zabiegu:
Pacjentka wraca do swoich codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu. Nie ma żadnych specjalnych  ograniczeń ani zaleceń. Po ustąpieniu znieczulenia może być odczuwalny dyskomfort w postaci niewielkiego bólu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

 • ciąża,

 • uszkodzenia skóry w okolicy zabiegowej,

 • infekcje w okolicy podania preparatu.

 

Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G to nowoczesna, niechirurgiczna a do tego małoinwazyjna metoda, której celem jest powiększenie, uwydatnienie oraz ujędrnienie punktu G.

 Wskazania do zabiegu:
Punkt G uważany jest za jedną z najbardziej erogennych stref  ciała kobiety. Zabieg powiększenia punktu G skierowany jest do wszystkich kobiet, które pragną poprawić i wzmocnić doznania intymne. Wykonanie tego rodzaju zabiegu możliwe jest również w przypadku niezadowolenia ze swojego życia seksualnego i całkowitego braku orgazmu pochwowego.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i polega na wstrzyknięciu w okolicę punktu G preparatu na bazie kwasu hialuronowego.

Zabieg trwa około 30 minut

 Efekty: zabieg powiększa, uwydatnia i ujędrnia punkt G, dzięki czemu zwiększają się doznania intymne. 

 

Przeciwwskazania:

- miesiączka

-aktywna infekcja miejsc intymnych


 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja