Aktualności
NOWOŚĆ ! HIFU - wysoko zogniskowana wiązka utradźwięków dopochwowo

Zogniskowane ultradźwięki to nowość na polskim rynku i prawdziwy przełom w rewitalizacji pochwy oraz metoda odnosząca sukces w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.


NOWOŚĆ ! Osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa

Stosowanie osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej jest znane od dawna i jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w walce o poprawę urody i samopoczucia. Obecnie biostymulujące właściwości osocza bogatopłytkowego przewyższa fibryna bogatopłytkowa z komórkami macierzystymi, która znalazła zastosowanie również w ginekologii. Innowacyjna metoda O-SHOT oraz G-SHOT to zabiegi, który uwrażliwiją kobiecie miejsca intymne oraz poprawia ich stymulację.


Badania USG.

Zapraszamy na badania USG ginekologiczno- położnicze oraz uroginekologiczne / w diagnostyce nietrzymania moczu/.


 
Podstrony:  1  2  3 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności

Ginekologia estetyczna

 Więcej informacji w zakładce ginekologia estetyczna w głównym menu. Zapraszamy.

Defekty narządów płciowych kobiety mogą być wrodzone, powstawać jako uszkodzenie po porodzie lub wynikać ze starzenia się organizmu. Często wpływa to na utrudnienie życia płciowego, powoduje nawracające infekcje i bóle oraz dolegliwości fizyczne, którym często towarzyszy zmniejszone poczucie własnej wartości oraz dyskomfort psychiczny. Korekta tych defektów może rozwiązać powstałe problemy, a niejednokrotnie wiąże się z poprawą samopoczucia kobiet, życia płciowego oraz więzi pomiędzy partnerami.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych pacjentek,  NZOZ Jola- Med rozpoczął świadczenie usług medycznych  w zakresie ginekologii estetycznej ( kosmetycznej).
 


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja