Aktualności
NOWOŚĆ ! HIFU - wysoko zogniskowana wiązka utradźwięków dopochwowo

Zogniskowane ultradźwięki to nowość na polskim rynku i prawdziwy przełom w rewitalizacji pochwy oraz metoda odnosząca sukces w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.


NOWOŚĆ ! Osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa

Stosowanie osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej jest znane od dawna i jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w walce o poprawę urody i samopoczucia. Obecnie biostymulujące właściwości osocza bogatopłytkowego przewyższa fibryna bogatopłytkowa z komórkami macierzystymi, która znalazła zastosowanie również w ginekologii. Innowacyjna metoda O-SHOT oraz G-SHOT to zabiegi, który uwrażliwiją kobiecie miejsca intymne oraz poprawia ich stymulację.


Badania USG.

Zapraszamy na badania USG ginekologiczno- położnicze oraz uroginekologiczne / w diagnostyce nietrzymania moczu/.


 
Podstrony:  1  2  3 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności

Badania USG.

Zapraszamy na badania USG ginekologiczno- położnicze oraz uroginekologiczne / w diagnostyce nietrzymania moczu/.

Posiadamy aparaty do badań USG japońskiej  firmy Hitachi—Aloka.  Aparaty umożliwiają pełną gamę badań ultrasonograficznych ginekologiczno- położniczych sondą przezbrzuszną i przezpochwową, badania dopplerowskie ( przepływy krwi w naczyniach).

Badania  wykonywane są we wtorki w godzinach: 14.45 - 18.45 i w  czwartki w godzinach: 14.45 - 18.45 ( po wcześniejszej  rejestracji telefonicznnej).

Numer  telefonu rejestracji  77 44 159 26.

Serdecznie zapraszamy !


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja